-10% vanaf € 500 met SUNSET10 op Vente-unique producten
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit met het Ana Bureau in Sonoma Eikenhout! Dit prachtige bureau biedt een ruim werkoppervlak en handige opbergmogelijkheden, ideaal voor thuiswerken en studeren.
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit met het Ana Bureau in Sonoma Eikenhout! Dit prachtige bureau, met een breedte van 124 cm, biedt een ruim werkoppervlak dat ideaal is voor zowel thuiswerken als studeren. De natuurlijke, matte afwerking in de kleur Sonoma Eik voegt een vleugje elegantie toe aan elke ruimte en past bij diverse interieurstijlen. Dit bureau is gemaakt van hoogwaardig, 16 mm dik gelamineerd plaatmateriaal, wat duurzaamheid en stevigheid garandeert. Met drie ruime laden en één deur biedt het voldoende opbergruimte om je kantoorartikelen en persoonlijke spullen netjes geordend te houden. De laden zijn diep genoeg (40 cm) om al je benodigdheden in op te bergen, en de vijf extra schappen achter de deur zorgen voor nog meer flexibiliteit en gemak. Een extra troef van dit bureau is de uitschuifbare plank voor een toetsenbord, waardoor het ideaal is voor computergebruik zonder in te boeten aan ruimte. Hoewel dit meubelstuk voor zelfmontage is ontworpen, zijn alle onderdelen zorgvuldig gemarkeerd om de montage eenvoudig en stressvrij te maken. Haal een praktisch en stijlvol meubelstuk in huis met het Ana Bureau en transformeer je werkomgeving vandaag nog!
Bureau ANA met 3 Laden / Computerbureau / Computer Tafel / Bureautafel / Wit / 124 x 77 x 52 cm - Aankoopdatum: 5 september 2024
Je suis satisfaite du bureau une fois monté, la notice était claire mais il aurait été bon que chaque planche soit étiquetée avec la référence de la notice de montage. Par contre, de nombreuses planches étaient abimées et c'est une chance que les parties écaillées sont tombées à des endroits qui ne se voient pas. Défaire le colis pour vérifier l'état de toutes les planches une par une aurait pris une bonne demi heure, impossible à faire, cela retarderait trop le chauffeur