Rechthoekige bijzettafel van eikenfineerhout, gebeitst in walnootkleur model 2110 Angel Cerdá S.L.
Rechthoekige bijzettafel met modern design, gemaakt van eikenfineerhout, gebeitst in natuurlijke walnootkleur. Een stuk met een eenvoudig maar tegelijk origineel ontwerp, waarmee het een unieke en persoonlijke touch toevoegt.
Afmetingen product: 35 x 45 x 60 cm.
- Het eikenfineerhout, gebeitst in walnootkleur, brengt warmte, natuurlijkheid en een elegante afwerking en versterkt het moderne en functionele ontwerp van deze bijzettafel.
- Zowel het ontwerp als de moderne stijl zorgen voor een sfeer vol avant-garde en verfijning.
- Door zijn veelzijdige en functionele ontwerp past hij in elke omgeving en is hij een belangrijk element in de decoratie van je huis.
- Het heeft een uitsparing die ideaal is om alles op orde te houden en visuele ruis in de kamers te elimineren.
Rechthoekige bijzettafel van eikenfineerhout, gebeitst in walnootkleur 2110 ANGEL CERDA - Aankoopdatum: 10 september 2024
Mooie tafel: mooie afwerking, origineel design, handig opbergvak