De Parma matras is een matras gemaakt van zeer elastisch HR-schuim, dat orthopedische eigenschappen heeft dankzij zijn elasticiteit en veerkracht. De matras is bovendien verrijkt met een 5 cm dikke laag thermo-elastisch schuim - VISCO - en een 4 cm dikke laag latex.
Specificatie :VISCO-schuim - Uitgevonden in de jaren 1970, ook bekend als "lui" of traagschuim, reageert het op de warmte die vrijkomt door het lichaam, verhoogt het zijn elasticiteit en past het zich perfect aan de vorm van het lichaam aan. Het heeft orthopedische eigenschappen, verlicht de druk op het lichaam en zorgt voor een gezonde en comfortabele nachtrust. Het is ideaal voor mensen die last hebben van rugpijn. Het heeft ook wondhelende eigenschappen.
Zeer veerkrachtig schuimook bekend als HR-schuim, wordt vooral gewaardeerd om zijn elasticiteit en veerkracht. Het heeft orthopedische eigenschappen en biedt ideale ondersteuning voor de wervelkolom. Dit schuim wordt gekenmerkt door een veel hogere dichtheid dan conventioneel polyurethaanschuim, waardoor het duurzamer is en zorgt voor een goede ventilatie en luchtcirculatie in de matras.
Latexschuim - geproduceerd door natuurrubbermelk te vulkaniseren. Dit schuim wordt gekenmerkt door een hoge puntelasticiteit, wat zorgt voor een correcte uitlijning van de wervelkolom tijdens het slapen. Latex heeft een poreuze structuur waardoor lucht vrij kan circuleren. Een ander voordeel zijn de antibacteriële en schimmelwerende eigenschappen, waardoor er geen factoren zijn die allergieën kunnen veroorzaken of verergeren.