Matrasopbouw:
ANTI-ALLERGISCHE WAVE-BEKLEDING
Gewatteerde hoes met ingenaaide ritssluiting, waardoor deze gemakkelijk kan worden verwijderd en de matras schoon blijft. De hoes kan worden gewassen op 30° C. Hij is gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit met anti-allergische en schimmelwerende eigenschappen. De hoes heeft een zichtbaar reliëf, wat de matras een exclusieve en esthetische uitstraling geeft. Het materiaal zorgt voor voldoende ventilatie en luchtcirculatie en is bestand tegen pilling en vuil.
KLIMAATREGELEND VLIES
Een laag klimaatvezel die in de binnenkant van de hoes is genaaid. Het geeft de matras de juiste elasticiteit en zachtheid en heeft zweetabsorberende eigenschappen.
GEPROFILEERD SCHUIM – MASSAGELAAG
Hoogwaardig, middelhard H3-schuim met verhoogde flexibiliteit. Het schuim heeft een geprofileerde bovenste massagelaag. Het heeft een hoge vervormingsbestendigheid en een overeenkomstige elasticiteit, wat een positief effect heeft op ons slaapcomfort en de juiste positionering van het hele lichaam. De onderkant van het schuim is glad, zodat u de matras kunt omdraaien en op de gekozen, comfortabelere kant kunt slapen.
RITS
Een ingenaaide ritssluiting maakt het mogelijk om de hoes eenvoudig te verwijderen en te wassen, zodat de hele matras schoon blijft.
De matras wordt opgerold geleverd. Houd er rekening mee dat de matras tot 48 uur na het uitpakken nodig heeft om zijn volledige grootte te bereiken. De afmetingen kunnen tot ± 2 cm variëren.